סנדרה מישאל- הומאופתית קלאסית

מורת הדרך שלך להבראה: טיפול בנשים ובילדים

 • מהלך הטיפול ההומאופתי

  פגישת האבחון הראשונה אורכת כשעתיים ובמהלכה נבחן תחומי חיים שונים ובעיות בריאותיות בהן יש לטפל. לפני הפגישה אני מבקשת למלא את השאלון המצורף במייל ולשלוח לי אותו בחזרה. השאלון כולל פרטים אישיים ומידע על מחלות, תרופות, בדיקות, ובעיות רפואיות במשפחה.

   

  בתום הפגישה אני עוברת על החומר שאספנו וכל מה שדברנו עליו ומחליטה על הרמדי המדויקת ומזמינה אותה בבית מרקחת הומיאופתי מוסמך. 

   

  אני מלווה את התהליך הטיפולי במשך החודש וחצי הקרובים עד לפגישה הבאה בעזרת שיחת מעקב אחת לשבוע או שבועיים (במייל או בטלפון). בהתאם למצב אני מסבירה איך לקחת את הטיפול, כמה פעמים, למה לשים לב וכדומה.

   

  פגישת המעקב הבאה תתקיים אחרי שישה שבועות מתחילת הטיפול ומיועדת לברר את השפעת הטיפול בכל המשורים (פיזיים, רגשיים, שינה.....וכדומה). בתום פגישה זו אני בוחנת מחדש את הטיפול ומחליטה האם לשנות מינון או את הרמדי עצמה, צורת הלקיחה וכדומה.

   

  בהמשך נפגש לפי הצורך אחת לחודשיים שלושה עד להבראה מלאה.

  מטרת הפגישות: לוודא מהלך טיפול תקין וללוות את הטיפול מקרוב ולשנות אותו בהתאם לצורך.

   

  תהליך התאמת הרמדי לאדם אינו פשוט ועל מנת להתאים את הרמדי המדויקת והנכונה למטופל יש צורך בלפחות שלוש פגישות עוקבות. 


 • התגובה לטיפול ההומאופתי

  תגובת הגוף לטיפול ההומיאופתי משתנה בהתאם לתגובה האישית ולבעיות שבגללן הגעת לטיפול. הופעה של סימפטומים מה"עבר" הם סימן מצוין לכך שהרמדי ההומיאופתית מתחילה תהליך של הבראה וטיפול בבעיה מהשורש.

   

  בעקבות הרמדי הגוף פועל לריפוי נכון יותר והוא יסלק את המחלה בצורה טבעית ובריאה יותר. תוך מספר ימים הגוף יחזור למצב מאוזן.

   

  מומלץ ל"זרום" עם התהליך ולהשתדל לנוח בימים ראשונים אלו. חשוב להבין כי לא אצל כל אחד תופיע תגובה כזו.  מומלץ להתייעץ בכל מצב רפואי אחר לפני שאתם לוקחים תרופות אחרות. לקיחת תרופות כמו אנטיביוטיקה או משככי כאבים עוצרים את ההחלמה ואת הניקוי שעשתה הרמדי. במידת הצורך,אתן רמדי ספציפית אחרת למחלה שהופיעה.

   

  לקיחת הומאופתיה למחלות שמופיעות תוך כדי לקיחת רמדי עוזרת לגוף להשלים את תהליך ההבראה. אם אתם לוקחים תרופות באופן קבוע תמשיכו לקחת אותן. ניתן לשלב את התרופות הרגילות יחד עם הטיפול ההומיאופתי.

BizMakeBiz פותח ע"י