סנדרה מישאל- הומאופתית קלאסית

מורת הדרך שלך להבראה: טיפול בנשים ובילדים

 • רוצה לחיות ללא תרופות? להרפא באמת? מבפנים?

  רוצה לנשום לרווחה, בלי להזדקק למשאפים ואינהלציות?

  רוצה להפסיק לתת לבן שלך אנטיביוטיקה כל החורף?

  רוצה שסוף סוף יגמרו דלקות האוזניים האלה?

  רוצה להפסיק להיות חולה כל הזמן?

  רוצה לחזק את מערכת החיסון?

  גם אני הייתי פעם בצד הזה....כמטופלת....חפשתי פתרון... לאסטמה שלי, לא רציתי להיות חולה כל הזמן....

  כנערה עניין אותי מאד מה שקורה בגוף. למדתי ביולוגיה ותואר שני במדעי הרפואה ועסקתי במחקר ובתחומים שונים מעולם הרפואה. לפני 20 שנה, הגעתי להומאופתיה במטרה לרפא את האסטמה הקשה שממנה סבלתי. אני חייבת להומאופתיה את השינוי העצום בחיי ואת המעבר ממדע ומחקר לעולם הרפואה ההוליסטית, להבנה של הקשר גוף נפש, להבנת תהליכים של מחלה והבראה ובעיקר להגשמת החלום להיות מטפלת. הרגשתי שהגעתי הביתה.

   

  ההומאופתיה מטפלת ב:

  סינוסיטיס, אסטמה, אלרגיות, דלקות אוזניים , דלקות גרון ושקד שלישי, קשב וריכוז, בעיות התנהגות בילדים, הרטבת לילה, פריחות ואסטמה של העור, כאבי שיניים, כאבי בטן בתינוקות, נזקים של חיסונים ועוד.

   

  ההומיאופתיה מטפלת בבעיה מהשורש, מחזקת את מערכת החיסון ועובדת עם הגוף לריפוי אמיתי. ההשפעה של הטיפול עמוקה ומקיפה ועוזרת מאד לאזן ולרפא ומקלה גם פיזית וגם רגשית.

   

  אני מביאה לטיפול את הידע הרב, הרגישות שלי, יכולת ההקשבה, האכפתיות והרצון לעזור. אם את\ה רוצה לחיות ללא תרופות, לחזק את מערכת החיסון ולהבריא באמת...

  בוא\י התקשר\י אלי ויחד נתחיל תהליך של חיזוק, איזון והבראה. 
  סנדרה מישאל, הומאופתיה קלאסית

  054-6927219

  מייל: sandra.mishael@gmail.com

  מצרפת קישור לאתר נוסף שלי שפונה לנשים, המומחיות שלי היא גניקולוגיה והורמונים ושם תמצאו הרבה מאמרים והתייחסות למצבים כמו : דלקות בדרכי השתן, תופעות של גיל המעבר, בעיות פוריות שחלות פוליציסטיות וסרטן. אשמח אם תכנסו ותקראו ותכירו, פן אחר של הקליניקה שלי : https://myhomeopathblog.wordpress.com/   

   

   

BizMakeBiz פותח ע"י