סנדרה מישאל- הומאופתית קלאסית

מורת הדרך שלך להבראה: טיפול בנשים ובילדים

 • לילך לוי

  23/06/14

  "שבוע טוב ,
  שמי לילך לוי ואני מכירה שנים את סנדרה מישאל, סנדרה טיפלה ומטפלת בכל המשפחה , היא עזרה לי להכנס להריון אחריי תקופה ארוכה של טיפולים , שבני היה תינוק היה לו שבועיים שילשולים ואף אחד לא הצליח לעצור ואז פנינו לסנדרה ובטיפול אחד , כבר לא היה לילד יותר , בתי סבלה מדלקות ריאה ושיעול בלתי פוסק ורק בזכות סנדרה , פסק לה , היא הייתה בשבילנו בכל שעה שבא היינו צריכים אותה , כל בעיה אנחנו פונים ותמיד מייעצת מסבירה בהרבה סבלנות והרבה רגש , ואין לי מושג מה הייתי עושה בלעדיה . לילך "

 • מזל חסון

  19/06/14

  "אני והבת שלי טופלנו אצל סנדרה במגוון בעיות פיזיות ורגשיות. סנדרה היא מטפלת רצינית קשובה ומשקיענית (הרבה יותר מהמקובל). מאחר והומאופטיה היא סוג של טיפול שהצלחתו קשורה ביכולת של המטפל לקשר בין המאפיינים של המטופל ובין המאפיינים של התרופה נדרשת מידה גדולה של קשב ויכולת של אינטרפטציה של הנתונים. סנדרה בעלת יכולת כזו, כמו כן היא מאוד איכפתית ונכונה להשקיע עד שהמטרה תושג ברור לי שבכל פעם שהצורך עולה אני מגיעה לסדרת טיפולים והתוצאות תמיד לא מאכזבות.
  ממליצה בחום. לי אישית נוגע בעיקר ללב הרצון שלה להשקיע ואי ההגבלה של זמן המפגש אלא עד שנאספה כל האינפורמציה הנדרשת בכדי להגיע לתרופה המתאימה. וכן הנכונות לעזור בטלפון או במייל בכל פעם שאני פונה אליה בין הטיפולים וההרגשה החמה והנוחה שהיא נותנת לי כמטופלת לפנות אליה בכל עת. "

 • רונית דניאל

  27.5.2015

  סנדרה היא הומאופתית מדהימה. יודעת להרגיש ולקלוע מדויק. יש לה רקע מתחום הרפואה ורגישות גבוהה לאנשים ויחד זה הופך אותה למקצוענית אמיתית. מי שמטופל אצלה, יכול להיות רגוע שהוא בידיים טובות. אני ממליצה בגדול! תהיו בריאים ♥

 • א.ס. (מבקשת להשאר בעילום שם)

  29.5.15

  "אני חייבת להגיד שהרמדי הזאת עשתה משהו שנראה לי שלא טיפול, דמיון מודרך או כל דבר אחר היה עושה.
  היא באמת עזרה לי לעשות עוד צעד בניתוק....יש איזו תחושת שיחרור וחוזק.
  הרבה תודה על ההקשבה, הזמינות, הרצון לעזור, על הדיוק ועל מה שאת."

 • שושנה זוהר

  2.10.14.

  לסנדרה היקרה, רוצה להודות לך על השיחות והטיפול באמצעות רמדי אשר עזרו לי להתאושש מהר יותר מהניתוח וכן הקלה בתקופת ההקרנות שעברתי. תודה על סבלנותך הרבה והשעות המרובות שהקדשת לי כדי לעזור לי בזמנים קשים שעברתי. יישר כוחך. מאחלת המשך הצלחה במעשה ידייך. שנה טובה וגמר חתימה טובה.

 • דינה, תל אביב

  1.5.12

  בזכות הטיפול המסור שלך וההומיאופתיה, היום ילדי בריאים וחזקים. גם בחורף, כשהוירוסים משתוללים, הם לא נבדקים. וגם אם נדבקו, הם התגברו על המחלה מהר ובלי סיבוכים. בני, בן השנה שמאז שנולד מטופל רק בהומיאופתיה, עבר מדהים את הכניסה לגן השנה, ממנה מאד חששתי. הוא התגבר על כל התחלואים הקטנים ללא תרופות וללא אנטיביוטיקה. בני השני, בן השש, כבר למעלה משנתיים , מאז שהוא מטופל אצלך, מרגיש טוב ונפטר מאסטמה של ילדים, עקיצות שהזדהמו כל הזמן, בעיות עור ואלרגיות. אין לי מילים להודות, לך , מדובר באורח חיים אחר, שמח, בריא ומבטיח. תודה, רונית

BizMakeBiz פותח ע"י