סנדרה מישאל- הומאופתית קלאסית

מורת הדרך שלך להבראה: טיפול בנשים ובילדים

 • הומאופתיה ונזקי חיסונים

  לפי ההומאופתיה, חיסון מהווה נתינה של חומר מסוים לאוכלוסיה שלמה ללא אבחנה מבדלת. גירוי כזה מגורם חיצוני  יכול לגרום להופעת מחלה בשל שינוי במנגנון ההגנה של הגוף. הגוף יכול להגיב בכמה דרכים לאחר קבלת חיסון:

  • ללא תגובה כלשהיא: יכולה להראות שהמערכת שמגינה על הגוף בריאה ביותר אבל גם ההיפך, שהיא כל כך חלשה שאינה יכולה להגיב לפעולה שעשה החיסון.
  • תגובה עדינה כמו דלקת מקומית שתתפתח בעקבות חיסון תראה כי מנגנון ההגנה של הגוף חלש והתגובה תמשך זמן רב או תהפוך לכרונית.
  • תגובה חזקה יותר לחיסון עם חום וחולשה תראה כי התגובה של מערכת ההגנה של הגוף בריאה ומסוגלת להדוף השפעות זרות. חשוב לדעת כי במקרים כאלה יתכן והחיסון לא יהיה אפקטיבי.
  • תגובה מערכתית קשה עם סיבוכים היא המקרה הגרוע ביותר של תגובה לחיסונים ויכולה להיות חמורה ומתמשכת. מקרים כאלו מפורטים באתר של אגודת חסון.

  ברוב המקרים , קשה מאד להוכיח את הקשר בין החיסון לפריצה המחלה, ולכן המערכת הרפואית אינה מכירה בנפגעי חיסונים ואינה יודעת כיצד לתקן את הנזק שנגרם. בקליניקות ההומאופתיות, המטפלים רואים הרבה מקרים של הופעת מחלות אצל אנשים שהיו בריאים לחלוטין לפני החיסון.

  בדרך כלל הטיפול ההומאופתי ינתן כרגיל והמטופל יקבל רמדי מדויקת למצבו , אך לעיתים בשל החיסון , לא ניתן יהיה לטפל במקרה עד שלא ניתן משהו ש"ינקה" את השפעתו המזיקה של החיסון. לפעמים הפגיעה בעקבות החיסון אינה נובעת דווקא מגורם המחלה שהיה בחיסון (או חלק ממנו ) אלא דווקא מהחומרים המשמרים ששמים בחיסונים כדי שלא יתקלקלו.

  אותם אנשים שרגישים לחדירה של גורם זר למערכת שלהם יגיבו לחיסון. הם יפתחו תגובה בהתאם לחוזקו של גופם והמערכת החיסונית שלו.

  חשוב לבחון כל חיסון לגופו של עניין וחשוב במיוחד לא לחסן ילד אם בדיוק באותה תקופה חל שינוי משמעותי בחייו, כמו כניסה לגן חדש, הפסקת הנקה, החלפת דירה וכדומה.

  ההומאופתיה פועלת יחד עם הגוף ומסוגלת בדרך עדינה לעזור גם בזמן מגיפות פעילות וגם לתיקון הנזק של החיסונים. יש כאלה שנפגעים כל כך קשה שלא ניתן לעזור לצערינו. אני  ממליצה לשקול כל חיסון ולא ללכת יחד עם העדר. יש חיסונים שחשובים ויש כאלה שפחות. העובדה שתינוקות בני יום מקבלים חיסונים במסות ולפעמים אפילו 15 חיסונים באותו יום…..משגעת. מצרפים כמה מחלות יחד ונותנים….יאללה…מטורף לגמרי. איך מערכת החיסון הלא שלמה והלא מושלמת עדיין של התינוק אמורה להתמודד עם כזה בום….?

  חשוב גם לחסן רק כשהילד בריא, ואם אין לו נזלת יומיים זה לא אומר שהוא בריא,נכון? החיסונים מהוים שוק למערכת ,בין אם מדובר בוירוס עצמו אן בחומרי שימור שמוסיפים לחיסון כדי שלא יתקלקל.

  הרפואה לא מתייחסת לזה. כי מה יגידו אחרי כל כל הרבה מליונים שהם טעו?ושחלק מהחיסונים לא נחוצים? זה נושא מאד רחב,מתאים להרצאה של למעלה משעה. לא אוכל להרחיב כאן את כל הנושא אך מה שחשוב לזכור זה לעשות שיעורי בית,לחשוב טוב טוב לפני שמחסנים,לא לחסן ילדים במשפחה שנפגעה מחיסון (מועדים לפורענות) ובטח לא לחסן בזמן מחלה או בשעת משבר רגשי.

   

BizMakeBiz פותח ע"י