סנדרה מישאל- הומאופתית קלאסית

מורת הדרך שלך להבראה: טיפול בנשים ובילדים

 • הטיפול ההומאופתי בילדים

  הומאופתיה ידועה כטיפול טבעי ועדין ולכן נחשבת לבטוחה לילדים, תינוקות, קשישים ואפילו בנשים בהריון.

  ההומאופתיה עובדת על העיקרון של "חוק הדומה". על פי עיקרון זה, מה שגורם לתסמיני המחלה באנשים בריאים ירפא את החולה באותה מחלה. הדבר הטוב ביותר בהומאופתיה הוא שהיא אינה מכילה חומרים כימיים , אינה רעילה והיא בטוחה מאד.

  הטיפול אידיאלי בילדים וחלק גדול מהם לוקח בקלות את הטיפול בלי בעיות. רובם מבריאים תוך מספר חודשים.

  הטיפול הומיאופתי מחזק את מערכת החיסון של הילד ולעוזר לילד לשקם את בריאותו.

  ההומיאופתיה מומלצת לילדים הסובלים מאסטמה, הרטבה במיטה, פריחות, בליטות, חבורות, דלקות אוזניים, קר, בקיעת שיניים, דלקת שקדים, עצבנות, חוסר מנוחה, כאבי בטן תכופות, שלשולים, ובחילה בנסיעות. יש נסיון בשימוש בהומיאופתיה אף לטיפול במחלות זיהומיות כמו חצבת, אבעבועות רוח, וחזרת, בשפעות ובתגובות אקוטיות לתאונות ופציעות. 

  אין צורך להביא את ילדך להומאופת בכל פעם שהוא חולה. בדרך כלל ההומאופת יגיד לכם לתת את הרמדי שלו בזמן המחלה ובדרך כלל הילדים מגיבים במהירות לטיפול. לפעמים יש צורך להתאים רמדי שונה בהתאם למצב הקליני באותו רגע. במיוחד עם ילדים הטיפול ההומאופתי בזמן מחלה הוא דינמי ומשתנה לפעמים משעה לשעה. אני מבקשת מההורים להתקשר מיד עם הופעת הסימנים הראשונים על מנת לתת טיפול מדויק ומהיר. עם זאת, אם מצבו של הילד לא משתפר במהירות, רצוי להתייעץ עם המטפל ואפילו עם רופא הילדים.

  כהומאופתית אני מלווה את המטופלים שלי בכל מחלה או בעיה ובמידת הצורך אפנה אותם לרופא הילדים. במיוחד במקרים בהם אני רואה שהילד לא משתפר במהירות. האחריות שלי כלפי הבריאות של הילד קודמת לרצון שלי להצליח בכל מחיר. בדרך כלל , אחרי מספק חודשים של טיפול תדירות המחלות יורדת, המצב הכללי משתפר ואפילו ילדים חולי אסתמה מפסיקים לאט לאט את הטיפולים במשאפים ואינהלציות ומתחילים ליהנות מבריאות טובה.

  להלן רמדיס מומלצות שיהיו בבית כעזרה ראשונה:

  פריחות – קרם קלנדולה שמשמש לחיטוי והוא אנטי דלקתי.

  לבקיעת השיניים:Chamomilla, יכול להקל על הכאב במיוחד אם התינוק בוכה ללא הפסקה.

  לכאבי בטן וגזים בתינוקות : Colocynth במיוחד אם התינוק מתחיל ללחוץ בזמן הכאב על הבטן.

  שיעול, הצטננות וחום – Aconite ,Belladona, Gelsemium, Pulsatilla וBryonia .

BizMakeBiz פותח ע"י