סנדרה מישאל הומאופתיה תזונת הרמבם ומדעי הרפואה

הומאופתיה , תזונה, מדעי הרפואה

 • נמאס לך לקחת תרופות? רוצה להרפא באמת? מבפנים?

  רוצה לטפל בעצמך כמו שצריך, בצורה מעמיקה ולא רק בדיכוי הסימפטומים?
  רוצה לנשום לרווחה, בלי להזדקק למשאפים ואינהלציות?
  רוצה סוף סוף להשתחרר מהמחלות שיש לך?
  רוצה להפסיק לתת לבן שלך אנטיביוטיקה כל החורף?
  רוצה שסוף סוף יגמרו דלקות האוזניים האלה?
  רוצה להפסיק להיות חולה כל הזמן?
  רוצה לחזק את מערכת החיסון?
  גם אני הייתי פעם בצד הזה....כמטופלת....חפשתי פתרון... לאסטמה שלי, לא רציתי להיות חולה כל הזמן....להגיע לבתי חולים ולקחת תרופות כל חיי.
  *ניתן להבריא בצורה טבעית שעובדת עם הגוף והנפש ליצירת חיים מאוזנים, בריאים ומספקים*

  כנערה עניין אותי מאד מה שקורה בגוף. למדתי תואר ראשון בביולוגיה ותואר שני במדעי הרפואה ועסקתי במחקר ובתחומים שונים מעולם הרפואה. לפני 25 שנה, הגעתי להומאופתיה במטרה לרפא את האסטמה הקשה שממנה סבלתי. אני חייבת להומאופתיה את השינוי העצום בחיי ואת המעבר ממדע ומחקר לעולם הרפואה ההוליסטית, להבנה של הקשר גוף נפש, להבנת תהליכים של מחלה והבראה ובעיקר להגשמת החלום להיות מטפלת. הרגשתי שהגעתי הביתה.


  אני מומחית בכל מה שקשור לריפוי טבעי ומטפלת במחלות כרוניות, אסטמה, בעיות עור, בעיות הורמונליות, גניקולוגיה ופריון, מחזור לא סדיר, גיל המעבר, הריון ולידה, דכאון אחרי לידה, מיגרנות, דלקות בדרכי השתן, בעיות בקיום יחסי מין, שחלות פוליצסטיות, ציסטות, מיומות, סרטן השד, אנדומטריוזיס, יבלות ומחלות מין, ואגיניסמוס, ועוד.

  עבדתי שנים רבות בתחומי הרפואה והמדע (תואר שני בפיזיולוגיה ובפרמקולוגיה) ובתחום הציוד הרפואי והייתי אחראית על הצד הקליני של המכשור המדעי קליני כולל פתרון בעיות , מתן הרצאות לאנשי המקצוע ותמיכת לקוחות שוטפת בכל הארץ. לפני 16 שנים פתחתי קליניקה לטיפול הומאופתי בשילוב תזונה ואימון לבריאות. זוהי השליחות שלי ואני מאושרת לעזור לכם להבריא, להרגיש טוב , ולחיות חיים מספקים ומאושרים.

  עשיתי שינוי גדול ומשמעותי מאד מעולם הרפואה לעולם ההוליסטי ואני משלבת בקליניקה את כל תחומי הידע שלי בהומאופתיה קלאסית, תזונה (תזונה מבוססת מדע על פי תורת הרמב"ם), רפואה, ביופידבק ורפואת תדרים ואימון לבריאות ומתאימה את הטיפול לצרכי המטופלים שלי. כל אחד ואחת מקבלים את מה שהכי מתאים לצרכים שלו\ה.

  הטיפול כולל מתן רמדי הומאופתית מותאמת אישית , המלצות לתזונה ואורח חיים בריא וטיפול במערכת ביופידבק משוכללת המבוססת על פיזיקת הקוואנטים, הטיפול עוזר לגוף ולנפש להיות מאוזנים ולחזור לכוחות הריפוי הטבעיים המצויים בכולנו.

  כמטפלת, הרגעים הכי מאושרים בקליניקה שלי הם כשמטופלים שולחים לי הודעה שהם מרגישים הרבה יותר טוב ואני יודעת שעשיתי את השליחות שלי בעולם הזה. אני מביאה לתוך המפגשים איתי את האהבה שלי לאנשים, ההבנות שלי מעולם הרפואה , רפואת התדרים, ההומאופתיה והתזונה ואת התשוקה שלי לעזור ולרפא. אני פועלת מתוך מקום של אהבת האדם, רצון לעזור, הקשבה, הכלה, הבנה, אכפתיות וניסיון אישי וידע מקצועי מקיף ורחב.

  אני מיישמת את הכלים שאני מלמדת אחרים בחיי היום-יום שלי, שיניתי את אורח החיים שלי מתוך בחירה ומודעות ועשיה יומיומית למה שנכון עבורי.

  מוזמנים לקרוא באתר שלי מאמרים ומכתבים ממטופלים ולשאול שאלות.

  בוא\י התקשר\י אלי ויחד נתחיל תהליך של חיזוק, איזון והבראה. 

  סנדרה מישאל

  הומאופתיה קלאסית, תזונת הרמב"ם, ביופידבק, אימון לבריאות ותואר שני במדעי הרפואה. 

  054-6927219

  מייל: sandraclinic.office@gmail.com

  מצרפת קישור לאתר נוסף שלי שפונה לנשים, שם המיקוד הוא גניקולוגיה והורמונים ובו תמצאו מאמרים והתייחסות למצבים כמו : דלקות בדרכי השתן, תופעות של גיל המעבר, בעיות פוריות שחלות פוליציסטיות וסרטן. אשמח אם תכנסו ותקראו ותכירו, פן אחר של הקליניקה שלי : https://myhomeopathblog.wordpress.com/   

   

   

BizMakeBiz פותח ע"י